MBC0.25CP
TechflexTechflex
MBC0.25CP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MBC0.25CP
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus 1/4" COPPER BRAID 100'
lomakkeissa: MBC0.25CP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MBC0.25CP: n tekniset tiedot
Osa numero MBC0.25CP Valmistaja Techflex
Kuvaus 1/4" COPPER BRAID 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1100 pcs Tietolomake MBC0.25CP.pdf
Wire Gauge - Ends - Tyyppi Tubular
Paksuus 0.025" (0.64mm) Koko, Mukana 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Sarja Flexo® Copper Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Copper Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 100' (30.5m)