MBC0.50CP
TechflexTechflex
MBC0.50CP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MBC0.50CP
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus 1/2" COPPER BRAID 100'
lomakkeissa: MBC0.50CP.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 774 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MBC0.50CP: n tekniset tiedot
Osa numero MBC0.50CP Valmistaja Techflex
Kuvaus 1/2" COPPER BRAID 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 774 pcs Tietolomake MBC0.50CP.pdf
Wire Gauge - Ends - Tyyppi Tubular
Paksuus 0.020" (0.51mm) Koko, Mukana 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Sarja Flexo® Copper Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Copper Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 100' (30.5m)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MBC0.13CP25
MBC0.13CP25
valmistajat: Techflex
Kuvaus: 1/8" COPPER BRAID 25'
Varastossa: 3884 pcs
ladata: MBC0.13CP25.pdf
RFQ
MBC110
MBC110
valmistajat: Greenlee Communications
Kuvaus: CHARGER 110V 10.8V LI-ION