NXN0.75GN
TechflexTechflex
NXN0.75GN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NXN0.75GN
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 3/4" X 100' GREEN
lomakkeissa: 1.NXN0.75GN.pdf2.NXN0.75GN.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 286 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
NXN0.75GN: n tekniset tiedot
Osa numero NXN0.75GN Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 100' GREEN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 286 pcs Tietolomake 1.NXN0.75GN.pdf2.NXN0.75GN.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.016" (0.40mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Aramid Flexo® NX™ Käyttölämpötila -60°C ~ 220°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.000" (25.40mm)