NXN1.25GN
TechflexTechflex
NXN1.25GN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NXN1.25GN
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 100' GREEN
lomakkeissa: 1.NXN1.25GN.pdf2.NXN1.25GN.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 120 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
NXN1.25GN: n tekniset tiedot
Osa numero NXN1.25GN Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 100' GREEN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120 pcs Tietolomake 1.NXN1.25GN.pdf2.NXN1.25GN.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.016" (0.40mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Aramid Flexo® NX™ Käyttölämpötila -60°C ~ 220°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.500" (38.10mm)