SSL0.13SV
TechflexTechflex
SSL0.13SV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SSL0.13SV
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1/8" X 250' SILVER
lomakkeissa: 1.SSL0.13SV.pdf2.SSL0.13SV.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 503 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SSL0.13SV: n tekniset tiedot
Osa numero SSL0.13SV Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1/8" X 250' SILVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 503 pcs Tietolomake 1.SSL0.13SV.pdf2.SSL0.13SV.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.013" (0.33mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Stainless Steel XC Käyttölämpötila -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus Non Flammable
materiaali Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free Nestemäinen suoja Salt Water Resistant
Pituus 250' (76.20m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu UV Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.125" (3.18mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 0.344" (8.74mm)