SSL0.13SV100
TechflexTechflex
SSL0.13SV100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SSL0.13SV100
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1/8" X 100' SILVER
lomakkeissa: 1.SSL0.13SV100.pdf2.SSL0.13SV100.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 904 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 904 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
SSL0.13SV100: n tekniset tiedot
Osa numero SSL0.13SV100 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1/8" X 100' SILVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 904 pcs Tietolomake 1.SSL0.13SV100.pdf2.SSL0.13SV100.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.013" (0.33mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Stainless Steel XC Muut nimet 1030-1343
SSL0.13SV100-ND
Käyttölämpötila - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus Non Flammable materiaali Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free
Nestemäinen suoja Salt Water Resistant Pituus 100' (30.48m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Resistant, Heat Resistant
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, Tight Weave Ympäristönsuojelu UV Resistant
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.125" (3.18mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 0.344" (8.74mm) Väri Silver