WSU045-2000-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU045-2000-R13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WSU045-2000-R13
Valmistaja / merkki: Triad Magnetics
Tuotteen Kuvaus 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
lomakkeissa: WSU045-2000-R13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
WSU045-2000-R13: n tekniset tiedot
Osa numero WSU045-2000-R13 Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11057 pcs Tietolomake WSU045-2000-R13.pdf
Paino - Voltage - lähtö 4.5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Sarja WSU Region Käytössä North America
Virta (wattia) 9W Polarisaatio Negative Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-2170
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin NEMA 1-15P
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 4.5V 9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 2A
Johdon pituus 60" (1.52m) Hyväksynnät cETLus
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WSU045-2000
WSU045-2000
valmistajat: Triad Magnetics
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 4.5V 9W