WSU045-3000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU045-3000-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WSU045-3000-R
Valmistaja / merkki: Triad Magnetics
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADPTR 4.5V 14W
lomakkeissa: WSU045-3000-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
WSU045-3000-R: n tekniset tiedot
Osa numero WSU045-3000-R Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADPTR 4.5V 14W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9103 pcs Tietolomake WSU045-3000-R.pdf
Paino - Voltage - lähtö 4.5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Sarja WSU Region Käytössä North America
Virta (wattia) 14W Polarisaatio Negative Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-1416
WSU0453000R
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 4.5V 14W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 3A Johdon pituus 72" (1.83m)