WSX150-1600-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX150-1600-R13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WSX150-1600-R13
Valmistaja / merkki: Triad Magnetics
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 24W
lomakkeissa: WSX150-1600-R13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
WSX150-1600-R13: n tekniset tiedot
Osa numero WSX150-1600-R13 Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5505 pcs Tietolomake WSX150-1600-R13.pdf
Paino - Voltage - lähtö 15V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Sarja WSX Region Käytössä International
Virta (wattia) 24W Polarisaatio Negative Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-2165
Käyttölämpötila 0°C ~ 45°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Included) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 15V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 1.6A
Johdon pituus 60" (1.52m) Hyväksynnät CE, cETLus, FCC, GS, RCM