WSX180-1330-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX180-1330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WSX180-1330-R
Valmistaja / merkki: Triad Magnetics
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 24W
lomakkeissa: WSX180-1330-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
WSX180-1330-R: n tekniset tiedot
Osa numero WSX180-1330-R Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5876 pcs Tietolomake WSX180-1330-R.pdf
Paino - Voltage - lähtö 18V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Sarja WSX Region Käytössä International
Virta (wattia) 24W Polarisaatio Negative Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-2148
Käyttölämpötila 0°C ~ 45°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Included) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 18V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 1.33A
Johdon pituus 72" (1.83m) Hyväksynnät CE, cETLus, FCC, GS, RCM
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WSX240-1000
WSX240-1000
valmistajat: Triad Magnetics
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Varastossa: 5329 pcs
ladata: WSX240-1000.pdf
RFQ
valmistajat: Triad Magnetics
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 24W