FNPYR0010B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FNPYR0010B
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus RES SHUNT 0.001 OHM 0.1% 500W
lomakkeissa: FNPYR0010B.pdf
Varaston kunto 177 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FNPYR0010B: n tekniset tiedot
Osa numero FNPYR0010B Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES SHUNT 0.001 OHM 0.1% 500W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 177 pcs Tietolomake FNPYR0010B.pdf
Tyyppi Shunt, Battery Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±2.5ppm/°C Sarja FNP
paneeli tila 1 mOhms Virta (wattia) 500W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Yksityiskohtainen kuvaus 1 mOhms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount Sävellys Metal Foil