FNPYR0010F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FNPYR0010F
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus RESISTOR SHUNT 0.001 OHM 1% 500W
lomakkeissa: FNPYR0010F.pdf
Varaston kunto 224 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FNPYR0010F: n tekniset tiedot
Osa numero FNPYR0010F Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RESISTOR SHUNT 0.001 OHM 1% 500W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 224 pcs Tietolomake FNPYR0010F.pdf
Tyyppi Shunt, Battery Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±2.5ppm/°C Sarja FNP
paneeli tila 1 mOhms Virta (wattia) 500W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Yksityiskohtainen kuvaus 1 mOhms ±1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount Sävellys Metal Foil