MP100R0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP100R0L
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus MP100R0L 0.05% REELED
lomakkeissa: 1.MP100R0L.pdf2.MP100R0L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
MP100R0L: n tekniset tiedot
Osa numero MP100R0L Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MP100R0L 0.05% REELED Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 9389 pcs Tietolomake 1.MP100R0L.pdf2.MP100R0L.pdf
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin ±5ppm/°C
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja MP paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus -
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Sävellys Metal Foil
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MP100B-E
MP100B-E
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF T/H
Varastossa: 234182 pcs
ladata: MP100B-E.pdf
RFQ
MP100R0
MP100R0
valmistajat: Vishay Precision Group
Kuvaus: MP100R0 0.05% BULK
Varastossa: 8925 pcs
ladata: MP100R0.pdf
RFQ
MP100R0TL
MP100R0TL
Kuvaus: MP100R0TL 0.01% REELED
ladata: MP100R0TL.pdf
MP101-E
MP101-E
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 30PF T/H
ladata: MP101-E.pdf
MP100GN-Z
MP100GN-Z
valmistajat: MPS (Monolithic Power Systems)
Kuvaus: IC REG CTRLR PWM
ladata:
MP101
MP101