MP100R0T
Tuote-esittely
Osa numero: MP100R0T
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus MP100R0T 0.01% BULK
lomakkeissa: 1.MP100R0T.pdf2.MP100R0T.pdf
  • Viesti
MP100R0T: n tekniset tiedot
Osa numero MP100R0T Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MP100R0T 0.01% BULK Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 4709 pcs Tietolomake 1.MP100R0T.pdf2.MP100R0T.pdf
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin ±5ppm/°C
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja MP paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus -
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Sävellys Metal Foil
valmistajat: Vishay Precision Group
Kuvaus: MP100R0 0.05% BULK