DCP4P051007GD4KSC9
WIMAWIMA
WIMA
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCP4P051007GD4KSC9
Valmistaja / merkki: WIMA
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD
lomakkeissa: DCP4P051007GD4KSC9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
DCP4P051007GD4KSC9: n tekniset tiedot
Osa numero DCP4P051007GD4KSC9 Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19522 pcs Tietolomake DCP4P051007GD4KSC9.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Sarja -
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial - 4 Leads Muut nimet 1928-1025
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.555" (39.50mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 7.2 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive; DC Link, DC Filtering