DCP4P052007ID4KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCP4P052007ID4KSSD
Valmistaja / merkki: WIMA
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 20UF 10% 1100VDC RAD
lomakkeissa: DCP4P052007ID4KSSD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DCP4P052007ID4KSSD: n tekniset tiedot
Osa numero DCP4P052007ID4KSSD Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 20UF 10% 1100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12524 pcs Tietolomake DCP4P052007ID4KSSD.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.634" L x 1.220" W (41.50mm x 31.00mm) Sarja -
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial - 4 Leads Muut nimet 1928-1028
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.811" (46.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 5.2 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 20µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 20µF Sovellukset Automotive; DC Link, DC Filtering