ACM18US05
XP PowerXP Power
ACM18US05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACM18US05
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W
lomakkeissa: ACM18US05.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ACM18US05: n tekniset tiedot
Osa numero ACM18US05 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5592 pcs Tietolomake ACM18US05.pdf
Paino 0.18 lb (81.65g) Voltage - lähtö 5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.46" L x 1.18" W x 1.95" H (88.0mm x 30.0mm x 49.5mm)
Sarja ACM18 (18W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 13W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-3948
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Sold Separately) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 5V 13W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 2.5A
Johdon pituus 70.9" (1.80m) Hyväksynnät CB, CE