ACM18US15
XP PowerXP Power
ACM18US15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACM18US15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
lomakkeissa: ACM18US15.pdf
  • Viesti
ACM18US15: n tekniset tiedot
Osa numero ACM18US15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5656 pcs Tietolomake ACM18US15.pdf
Paino 0.18 lb (81.65g) Voltage - lähtö 15V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.46" L x 1.18" W x 1.95" H (88.0mm x 30.0mm x 49.5mm)
Sarja ACM18 (18W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 19W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-3951
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Yksityiskohtainen kuvaus 15V 19W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 1.25A
Johdon pituus 70.9" (1.80m) Hyväksynnät CB, CE