AKM36US24C2
XP PowerXP Power
AKM36US24C2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AKM36US24C2
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36
lomakkeissa: AKM36US24C2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
AKM36US24C2: n tekniset tiedot
Osa numero AKM36US24C2 Valmistaja XP Power
Kuvaus XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4106 pcs Tietolomake AKM36US24C2.pdf
Paino 0.176 lb (80.00g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.25" L x 1.96" W x 1.33" H (108.0mm x 50.0mm x 33.8mm)
Sarja AKM36 (36W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 36W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Muut nimet 1470-4603
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C8
muoto Desktop (Class II) tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 24V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 1.5A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB, CE, CSA, TUV, UL