AKM45US09
XP PowerXP Power
AKM45US09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AKM45US09
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 45
lomakkeissa: AKM45US09.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
AKM45US09: n tekniset tiedot
Osa numero AKM45US09 Valmistaja XP Power
Kuvaus XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 45 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3101 pcs Tietolomake AKM45US09.pdf
Voltage - lähtö 9V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 4.81" L x 2.02" W x 1.24" H (122.2mm x 51.3mm x 31.5mm) Sarja AKM45 (45W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 41W
Polarisaatio Positive Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Muut nimet 1470-4632 Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C
Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level VI, CoC Tier 2 Yksityiskohtainen kuvaus 9V 41W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 4.5A Johdon pituus 39.4" (1.00m)