ALM65US12
XP PowerXP Power
ALM65US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALM65US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
lomakkeissa: ALM65US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ALM65US12: n tekniset tiedot
Osa numero ALM65US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2656 pcs Tietolomake ALM65US12.pdf
Paino 0.68 lb (308.44g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.94" L x 2.19" W x 1.32" H (125.5mm x 55.5mm x 33.5mm)
Sarja ALM65 (65W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 65W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Muut nimet 1470-3138
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 210mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 5.4A
Johdon pituus 35.4" (0.9m) Hyväksynnät CB, CE