ALM65US19
XP PowerXP Power
ALM65US19 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALM65US19
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
lomakkeissa: ALM65US19.pdf
  • Viesti
ALM65US19: n tekniset tiedot
Osa numero ALM65US19 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2258 pcs Tietolomake ALM65US19.pdf
Paino 0.68 lb (308.44g) Voltage - lähtö 19V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.94" L x 2.19" W x 1.32" H (125.5mm x 55.5mm x 33.5mm)
Sarja ALM65 (65W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 65W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Muut nimet 1470-3140
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 210mW (Max)
Yksityiskohtainen kuvaus 19V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 3.4A
Johdon pituus 35.4" (0.9m) Hyväksynnät CB, CE
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ALM65US48C2-8
ALM65US48C2-8
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Varastossa: 2732 pcs
ladata: ALM65US48C2-8.pdf
RFQ
ALM65US15C2-8
ALM65US15C2-8
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W
Varastossa: 2359 pcs
ladata: ALM65US15C2-8.pdf
RFQ
ALM65US19C2-8
ALM65US19C2-8
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W