AMM150PS12
XP PowerXP Power
AMM150PS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AMM150PS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus 60-150 WATTS
lomakkeissa: AMM150PS12.pdf
Varaston kunto 475 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 475 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
AMM150PS12: n tekniset tiedot
Osa numero AMM150PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus 60-150 WATTS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 475 pcs Tietolomake AMM150PS12.pdf
Voltage - lähtö 12V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 8.17" L x 3.23" W x 1.96" H (207.6mm x 82.0mm x 49.7mm) Sarja AMM150 (150W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 132W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 4 Pin
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 132W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 11A
Johdon pituus 78" (1.98m) Hyväksynnät cUL