AMM150PS19
XP PowerXP Power
AMM150PS19 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AMM150PS19
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus 60-150 WATTS
lomakkeissa: AMM150PS19.pdf
Varaston kunto 465 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
  • Viesti
AMM150PS19: n tekniset tiedot
Osa numero AMM150PS19 Valmistaja XP Power
Kuvaus 60-150 WATTS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 465 pcs Tietolomake AMM150PS19.pdf
Voltage - lähtö 19V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 8.17" L x 3.23" W x 1.96" H (207.6mm x 82.0mm x 49.7mm) Sarja AMM150 (150W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 150W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 4 Pin
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus 19V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 7.9A
Johdon pituus 78" (1.98m) Hyväksynnät cUL