CLC175US12
XP PowerXP Power
CLC175US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CLC175US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 55W
lomakkeissa: 1.CLC175US12.pdf2.CLC175US12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 999 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CLC175US12: n tekniset tiedot
Osa numero CLC175US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 55W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 999 pcs Tietolomake 1.CLC175US12.pdf2.CLC175US12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Sarja CLC Virta (wattia) 55W (125W Forced Air)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13.9A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 13.9A