CLC175US24
XP PowerXP Power
CLC175US24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CLC175US24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 55W
lomakkeissa: 1.CLC175US24.pdf2.CLC175US24.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 955 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 955 pcs
  • Viesti
CLC175US24: n tekniset tiedot
Osa numero CLC175US24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 55W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 955 pcs Tietolomake 1.CLC175US24.pdf2.CLC175US24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Sarja CLC Virta (wattia) 55W (125W Forced Air)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.9A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6.9A
Hyväksynnät - Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CLC175US24-MTF
CLC175US24-MTF
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 55W
Varastossa: 725 pcs
ladata: CLC175US24-MTF.pdf
RFQ
CLC175US12
CLC175US12
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 55W
Varastossa: 999 pcs
ladata: CLC175US12.pdf
RFQ
CLC175US48
CLC175US48
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 55W
Varastossa: 974 pcs
ladata: CLC175US48.pdf
CLC175US24-M
CLC175US24-M
Varastossa: 952 pcs
ladata: CLC175US24-M.pdf
CLC175US12-TF
CLC175US12-TF
Varastossa: 771 pcs
ladata: CLC175US12-TF.pdf
CLC175US12-M
CLC175US12-M
Varastossa: 824 pcs
ladata: CLC175US12-M.pdf
CLC175US24-TF
CLC175US24-TF