DNR18US12-S
XP PowerXP Power
DNR18US12-S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DNR18US12-S
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 18W
lomakkeissa: DNR18US12-S.pdf
  • Viesti
DNR18US12-S: n tekniset tiedot
Osa numero DNR18US12-S Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 18W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3246 pcs Tietolomake DNR18US12-S.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
Sarja DNR Virta (wattia) 18W
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.5A Hyväksynnät CE
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DNR18US12
DNR18US12
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 18W