DNR18US24-S
XP PowerXP Power
DNR18US24-S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DNR18US24-S
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 18W
lomakkeissa: DNR18US24-S.pdf
  • Viesti
DNR18US24-S: n tekniset tiedot
Osa numero DNR18US24-S Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 18W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3198 pcs Tietolomake DNR18US24-S.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
Sarja DNR Virta (wattia) 18W
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 750mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 750mA Hyväksynnät CE