DNR240PS48-I
XP PowerXP Power
DNR240PS48-I Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DNR240PS48-I
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 240W
lomakkeissa: DNR240PS48-I.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 797 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
DNR240PS48-I: n tekniset tiedot
Osa numero DNR240PS48-I Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 240W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 797 pcs Tietolomake DNR240PS48-I.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.38" L x 3.27" W x 4.92" H (111.3mm x 83.0mm x 125.0mm)
Sarja DNR Virta (wattia) 240W
Muut nimet 1470-1096 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5A Hyväksynnät CE
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DNR240PS24-I
DNR240PS24-I
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 240W
Varastossa: 832 pcs
ladata: DNR240PS24-I.pdf
RFQ
DNR240TS24-I
DNR240TS24-I
valmistajat: XP Power
Varastossa: 631 pcs
ladata: DNR240TS24-I.pdf
RFQ
DNR24A
DNR24A
valmistajat: Crouzet
Kuvaus: CONTROL LIQ LEVEL 24VAC DIN RAIL