DNR30US24-S
XP PowerXP Power
DNR30US24-S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DNR30US24-S
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 30W
lomakkeissa: DNR30US24-S.pdf
  • Viesti
DNR30US24-S: n tekniset tiedot
Osa numero DNR30US24-S Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2247 pcs Tietolomake DNR30US24-S.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Sarja DNR Virta (wattia) 30W
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.25A Hyväksynnät CE