DNR480PS24-I
XP PowerXP Power
DNR480PS24-I Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DNR480PS24-I
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 480W
lomakkeissa: DNR480PS24-I.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 489 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
  • Viesti
DNR480PS24-I: n tekniset tiedot
Osa numero DNR480PS24-I Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 480W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 489 pcs Tietolomake DNR480PS24-I.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.57" L x 6.89" W x 4.92" H (116.0mm x 175.0mm x 125.0mm)
Sarja DNR Virta (wattia) 480W
Muut nimet 1470-1101 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 20A Hyväksynnät CE