DPC70US48
XP PowerXP Power
DPC70US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DPC70US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 70W
lomakkeissa: DPC70US48.pdf
  • Viesti
DPC70US48: n tekniset tiedot
Osa numero DPC70US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 70W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1885 pcs Tietolomake DPC70US48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.94" L x 1.59" W x 3.60" H (100.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Sarja DPC70 Virta (wattia) 70W
Muut nimet 1470-4060 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.5A Hyväksynnät CE