ECM40UT32
XP PowerXP Power
ECM40UT32 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM40UT32
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 40W
lomakkeissa: ECM40UT32.pdf
  • Viesti
ECM40UT32: n tekniset tiedot
Osa numero ECM40UT32 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 2494 pcs Tietolomake ECM40UT32.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -12V
Jännite - Tuotos 2 24V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4000V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 40W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 3
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
ominaisuudet DC Input Capable, PFC, Universal Input tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 24V -12V 6A, 1A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6A, 1A, 500mA