ECM40UT34
XP PowerXP Power
ECM40UT34 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM40UT34
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 40W
lomakkeissa: 1.ECM40UT34.pdf2.ECM40UT34.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECM40UT34: n tekniset tiedot
Osa numero ECM40UT34 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2374 pcs Tietolomake 1.ECM40UT34.pdf2.ECM40UT34.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 12V
Jännite - Tuotos 2 5V Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 40W
Muut nimet 1470-1240 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 6A, 1.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6A, 1.5A, 500mA Hyväksynnät CB, CE