ECP130PS12
XP PowerXP Power
ECP130PS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP130PS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 100W/130W
lomakkeissa: ECP130PS12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECP130PS12: n tekniset tiedot
Osa numero ECP130PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 100W/130W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1098 pcs Tietolomake ECP130PS12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Sarja ECP130 Virta (wattia) 100W (130W Forced Air)
Muut nimet 1470-3009 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 93% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 8.33A Hyväksynnät CE