ECP130PS24
XP PowerXP Power
ECP130PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP130PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W/130W
lomakkeissa: ECP130PS24.pdf
  • Viesti
ECP130PS24: n tekniset tiedot
Osa numero ECP130PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W/130W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1146 pcs Tietolomake ECP130PS24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Sarja ECP130 Virta (wattia) 100W (130W Forced Air)
Muut nimet 1470-3012 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 93% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.16A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4.16A Hyväksynnät CE