ECP60UD02
XP PowerXP Power
ECP60UD02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP60UD02
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 15V 60W
lomakkeissa: ECP60UD02.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECP60UD02: n tekniset tiedot
Osa numero ECP60UD02 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 15V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2295 pcs Tietolomake ECP60UD02.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 15V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 60W
Muut nimet 1470-1263 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 15V 7A, 2A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 7A, 2A Hyväksynnät -
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECP40UT02
ECP40UT02
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W