ECP40UT02
XP PowerXP Power
ECP40UT02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP40UT02
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
lomakkeissa: ECP40UT02.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECP40UT02: n tekniset tiedot
Osa numero ECP40UT02 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1987 pcs Tietolomake ECP40UT02.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -15V
Jännite - Tuotos 2 15V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.50" L x 2.00" W x 1.01" H (88.9mm x 50.8mm x 26.0mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 40W
Muut nimet 1470-1261 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 5A, 1.5A, 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5A, 1.5A, 500mA Hyväksynnät CB, TUV
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECP40US24
ECP40US24
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 40W