GCU500PS12-EF
XP PowerXP Power
GCU500PS12-EF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCU500PS12-EF
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
lomakkeissa: GCU500PS12-EF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 576 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
GCU500PS12-EF: n tekniset tiedot
Osa numero GCU500PS12-EF Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 576 pcs Tietolomake GCU500PS12-EF.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 7.56" L x 3.30" W x 1.64" H (192.0mm x 83.8mm x 41.8mm)
Sarja GCU500 Virta (wattia) 250W (500W Forced Air)
Muut nimet 1470-4503 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 20.8A 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 20.8A Hyväksynnät CB, CE, TUV, UL