GCU500PS15-EF
XP PowerXP Power
GCU500PS15-EF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCU500PS15-EF
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
lomakkeissa: GCU500PS15-EF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 530 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
GCU500PS15-EF: n tekniset tiedot
Osa numero GCU500PS15-EF Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 530 pcs Tietolomake GCU500PS15-EF.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 7.56" L x 3.30" W x 1.64" H (192.0mm x 83.8mm x 41.8mm)
Sarja GCU500 Virta (wattia) 251W (501W Forced Air)
Muut nimet 1470-4504 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 16.7A 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 16.7A Hyväksynnät CB, CE, TUV, UL
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GCU500PS15
GCU500PS15
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+