HPU1K5PS24-M
XP PowerXP Power
HPU1K5PS24-M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HPU1K5PS24-M
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 1500W
lomakkeissa: 1.HPU1K5PS24-M.pdf2.HPU1K5PS24-M.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 126 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
HPU1K5PS24-M: n tekniset tiedot
Osa numero HPU1K5PS24-M Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 1500W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126 pcs Tietolomake 1.HPU1K5PS24-M.pdf2.HPU1K5PS24-M.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 12.75" L x 4.00" W x 1.70" H (323.9mm x 101.6mm x 43.2mm)
Sarja HPU1K5 Virta (wattia) 1500W
Muut nimet 1470-1337 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 50A Hyväksynnät -