HPU1K5PS48-M
XP PowerXP Power
HPU1K5PS48-M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HPU1K5PS48-M
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 1500W
lomakkeissa: 1.HPU1K5PS48-M.pdf2.HPU1K5PS48-M.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 112 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 112 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
HPU1K5PS48-M: n tekniset tiedot
Osa numero HPU1K5PS48-M Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 1500W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112 pcs Tietolomake 1.HPU1K5PS48-M.pdf2.HPU1K5PS48-M.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 12.75" L x 4.00" W x 1.70" H (323.9mm x 101.6mm x 43.2mm)
Sarja HPU1K5 Virta (wattia) 1500W
Muut nimet 1470-1339 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 25A Hyväksynnät -
Sovellukset Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MDR-60-24
MDR-60-24
valmistajat: MEAN WELL
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Varastossa: 4409 pcs
ladata: MDR-60-24.pdf
RFQ
HPU1K5PS48
HPU1K5PS48
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 1500W