ICH10024S05
XP PowerXP Power
ICH10024S05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ICH10024S05
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 100W
lomakkeissa: ICH10024S05.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ICH10024S05: n tekniset tiedot
Osa numero ICH10024S05 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1095 pcs Tietolomake ICH10024S05.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja ICH Virta (wattia) 100W
Pakkaus Box Pakkaus / Case 9-DIP Module
Muut nimet 1470-4317
ICH10024S05-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OVP, SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 20A