ICH10024S12
XP PowerXP Power
ICH10024S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ICH10024S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 100W
lomakkeissa: ICH10024S12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 986 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
  • Viesti
ICH10024S12: n tekniset tiedot
Osa numero ICH10024S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 986 pcs Tietolomake ICH10024S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja ICH Virta (wattia) 100W
Pakkaus Box Pakkaus / Case 9-DIP Module
Muut nimet 1470-4318
ICH10024S12-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OVP, SCP tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 8.3A