IEQ0512S15
XP PowerXP Power
IEQ0512S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IEQ0512S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 5W
lomakkeissa: IEQ0512S15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
IEQ0512S15: n tekniset tiedot
Osa numero IEQ0512S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4938 pcs Tietolomake IEQ0512S15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
Sarja IEQ05 Virta (wattia) 5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 1470-3424 Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 334mA 4.5V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 334mA