IEU0312S15
XP PowerXP Power
IEU0312S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IEU0312S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W
lomakkeissa: IEU0312S15.pdf
  • Viesti
IEU0312S15: n tekniset tiedot
Osa numero IEU0312S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5009 pcs Tietolomake IEU0312S15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Sarja IEU03 Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP Module, 4 Leads
Muut nimet 1470-3621 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 200mA