IEU0312S3V3
XP PowerXP Power
IEU0312S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IEU0312S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W
lomakkeissa: IEU0312S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
IEU0312S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero IEU0312S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4549 pcs Tietolomake IEU0312S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Sarja IEU03 Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP Module, 4 Leads
Muut nimet 1470-3618 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 600mA