ISU0224D12
XP PowerXP Power
ISU0224D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISU0224D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 2W
lomakkeissa: ISU0224D12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
ISU0224D12: n tekniset tiedot
Osa numero ISU0224D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5117 pcs Tietolomake ISU0224D12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Sarja ISU02 Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Muut nimet 1470-4261-2
ISU0224D12-TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 83mA, 83mA