ISU0224S12
XP PowerXP Power
ISU0224S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISU0224S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 2W
lomakkeissa: ISU0224S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ISU0224S12: n tekniset tiedot
Osa numero ISU0224S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3576 pcs Tietolomake ISU0224S12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Sarja ISU02 Virta (wattia) 2W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Muut nimet 1470-4258-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 167mA