JCJ0824D12
XP PowerXP Power
JCJ0824D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCJ0824D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 8W
lomakkeissa: JCJ0824D12.pdf
  • Viesti
JCJ0824D12: n tekniset tiedot
Osa numero JCJ0824D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3647 pcs Tietolomake JCJ0824D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JCJ Virta (wattia) 8W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 11-DIP Module, 8 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 335mA, 335mA Sovellukset ITE (Commercial)